Salon Mebli Kuchennych: Opole, ul. Andrzeja Struga 9. Tel. 77 456 70 33, Pn-Pt: 10-18, So: 10-14 | dojazd do salonu

logo

Filozofia gekko

Projektowanie wnętrz jest dziedziną wymagającą nieustannego poszukiwania inspiracji.

Jako profesjonaliści, czerpiemy je zewsząd, uważnie obserwując cały otaczający nas świat – tak, aby z myślą o naszych Klientach znajdować najlepsze rozwiązania przydatne w codziennym życiu.

 

Doskonałym źródłem inspiracji jest dla nas natura, która podsuwa pomysły najprostsze, niewymuszone i skuteczne, łącząc te cechy z zachwycającym pięknem.

 Naszą inspiracją, zaczerpniętą ze świata przyrody, stały się gekony.

 

Te z pozoru zupełnie zwyczajne jaszczurki, posiadają szereg niezwykłych cech i atutów, którymi również my kierujemy się w naszej pracy

Gekony ewoluowały całe tysiąclecia, aby ostatecznie wykształcić najlepsze dla siebie właściwości, przydatne im w życiu. Tworzymy kuchnie modne i stylowe.

Rodziona Gekonnowatych

Rodzina gekonowatych składa się z wielu gatunków i jest niezwykle liczebna. Interiogekko w swej ofercie posiada bogaty asortyment materiałów, sprzętu AGD i akcesoriów kuchennych.

Gekony są gadami długowiecznymi. Pomimo smukłej budowy ciała, jaszczurki te cechuje niezwykle masywna konstrukcja.

 

Meble z Ineriogekko są solidne, Filozofia Gekko zakłada wykonanie mebli z doskonałych jakościowo materiałów, dzięki czemu będą służyć Państwu przez wiele lat.

 

 

Inspiracje

Inspirujące nas jaszczurki są szybkie i zwinne. Posiadają tez zdolność łatwego przystosowania się do otaczającego je środowiska.

 

My, projektując kuchnie i wnętrza jesteśmy konstruktywni i elastyczni. Potrafimy sprostać każdej potrzebie i oczekiwaniu klienta. Tworzymy kuchnie w rozmaitych stylach, dopasowane do całościowej koncepcji wystroju pomieszczeń, idealnie trafiając w różnorodne gusta klientów.

 

Kuchnie Opole - Filozofia-gekko

Nasze meble powstają w najnowszej technologii wypracowanej na drodze wieloletnich doświadczeń. Zespół projektantów swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje proponując najodpowiedniejsze dla Was rozwiązania.

Gekony są gadami długowiecznymi. Pomimo smukłej budowy ciała, jaszczurki te cechuje niezwykle masywna konstrukcja. Meble z Ineriogekko są solidne, wykonane z doskonałych jakościowo materiałów, dzięki czemu będą służyć Państwu przez wiele lat.

Kolorowy Świat

Gekony posiadają różnorakie ubarwienie. Interiogekko cechuje szeroki wachlarz dostępnych materiałów, faktur i barw. Wypracowaliśmy technologię „LUXURY” gdzie na jednej płaszczyźnie łączymy 2 różne materiały – fornir i lakier

Kuchnie Opole

Nasz salon mebli kuchennych znajduje się w Opolu i to właśnie na terenie województwa Opolskiego tworzymy najwięcej projektów. Każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie dzięki czemu jego potrzeby są w pełni zaspakajane. Kuchnie, które tworzymy są funkcjonalne ale przede wszystkim solidnie wykonane. Chcemy, aby nasze kuchnie służyły Państwu przez pokolenia. Interiogekko Opole to ponadczasowe kuchnie na wymiar.